Strona główna Klub Siatkarski Aluron Virtu Warta Zawiercie

KUP KARNET

TWITTEROWY SERWISOWY

  • Utworzono: 13 październik 2017

TWITTEROWY SERWISOWY

 

Wygraj internety i zdobądź bilet na mecz lub gadżet Aluronu Virtu Warty Zawiercie! Zapraszamy do udziału w konkursie dla użytkowników Twittera - „Twitterowy serwisowy!

 

Lubisz tweetować? To świetnie! Przed, w trakcie lub po niedzielnym (14.45) meczu Aluronu Virtu Warty Zawiercie opublikuj tweeta dotyczącego meczu z hashtagiem #TwitterowySerwisowy. Autor najciekawszego wpisu zostanie nagrodzony bezpłatnym biletem na kolejne spotkanie lub klubowym (do wyboru z puli wskazanej przez klub) gadżetem! 

 

W konkursie wezmą udział tweety opublikowane do godziny 23.59 w niedzielę (15 października). Wyniki ogłosimy w poniedziałek pomeczowy - oczywiście na Twitterze!

  

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie SA , ul. Blanowska 40 (Hala OSiR II), 42-400 Zawiercie, e-mail: klub@aluronvirtu.pl
Bardzo nam miło powitać sympatyków siatkówki w serwisie internetowym Klubu Siatkarskiego ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE SA. Mamy nadzieję że wszyscy, którzy są zainteresowani wspaniałą dyscypliną sportu, jaką jest siatkówka znajdą tu przydatne informacje na temat drużyn oraz terminów planowanych rozgrywek Klubu Siatkarskiego ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE. Ponadto zachęcamy do oglądania filmów i zdjęć umieszczonych w dziale galeria.