Strona główna Klub Siatkarski Aluron Virtu Warta Zawiercie

KUP KARNET

MECZOWE ABC - JASTRZĘBSKI WĘGIEL

  • Utworzono: 11 październik 2017

MECZOWE ABC - JASTRZĘBSKI WĘGIEL

 

W Meczowym ABeCadle Jastrzębskiego Węgla bezapelacyjnie już w kolejnym sezonie od samego początku króluje literka O jak Oliva. Kubańczyk z niemieckim paszportem to jednak przecież zaledwie jedna z wielu świecących jasnym siatkarskim blaskiem gwiazd ekipy z Jastrzębia-Zdroju. Beniaminek PlusLigi Aluron Virtu Warta Zawiercie w teorii w zderzeniu z nadlatującymi Jastrzębiami przed niedzielnym (14.45) starciem jest skazany na pożarcie. Ale Jurajscy Rycerze na pewno nie poddadzą się bez walki!

 

A JAK AS. Aż 5 asów serwisowych z rzędu zanotował w ostatnim meczu Jastrzębskiego Węgla z PGE Skrą Bełchatów Salvador Hidalgo Oliva. W niedzielę potrzebne są zatem pełna koncentracja, przyjęcie najwyższych lotów i wsparcie kibiców!

 

K JAK KANADA To właśnie ten kraj reprezentuje przyjmujący Jason De Rocco. 28-latek niedawno wywalczył kwalifikację do Mistrzostw Świata 2018 na rozegranych w Colorado Springs Mistrzostwach Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. Kanadyjczycy zajęli 3. miejsce. Triumfowali Amerykanie z… Davidem Smithem z Aluronu Virtu Warty Zawiercie w składzie!

 

M JAK MISTRZ Już dziś (w środę) o 20.30 Jastrzębie lecą do Kędzierzyna-Koźla na zaległy mecz 2. kolejki PlusLigi z mistrzami kraju. W Polsacie Sport zapowiada się siatkarska uczta!

 

O JAK OLIVA 23 punkty zanotował przeciwko PGE Skrze Salvador Hidalgo Oliva. Jedna z największych gwiazd PlusLigi, a do tego najlepiej punktujący, atakujący i serwujący 2016/17 nadal jest nie do zatrzymania. Wicemistrzowie Polski nie dali mu rady. Zawodnicy beniaminka też muszą być gotowi na trudną przeprawę.

 

S JAK SKRA Wicemistrzowie Polski pokonani! Jastrzębski Węgiel w niedzielę 3:1 uporali się z PGE Skrą Bełchatów, świętując zwycięstwo ze swoimi kibicami. Po tak mocnym starcie na papierze faworyt niedzielnego starcia z zawierciańskim beniaminkiem PlusLigi może być tylko jeden. Ale Jurajscy Rycerze nie składają broni!

 

Damian Juszczyk

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie SA , ul. Blanowska 40 (Hala OSiR II), 42-400 Zawiercie, e-mail: klub@aluronvirtu.pl
Bardzo nam miło powitać sympatyków siatkówki w serwisie internetowym Klubu Siatkarskiego ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE SA. Mamy nadzieję że wszyscy, którzy są zainteresowani wspaniałą dyscypliną sportu, jaką jest siatkówka znajdą tu przydatne informacje na temat drużyn oraz terminów planowanych rozgrywek Klubu Siatkarskiego ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE. Ponadto zachęcamy do oglądania filmów i zdjęć umieszczonych w dziale galeria.